Právo pro každého - přednáška pro 8. ročník

Vědomostní soutěž Právo pro každého pořádá město Lanškroun prostřednictvím pracovní skupiny prevence kriminality. Jedná se o program zaměřený na oblast primární prevence. Naše škola se účastní již devět let, od roku 2020 soutěž neprobíhala z důvodu pandemie Covid-19. V úterý 6. února lektorky, kterými jsou kurátorka pro děti a mládež odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Lanškroun a strážnice Městské policie Lanškroun, seznamily žáky 8. ročníku formou besedy s různými životními situacemi a problémy rizikových skupin z oblastí trestního, přestupkového, obchodního, rodinného a občanského práva. Během dubna bude následovat školní kolo soutěže – test. Vítězný tým se v Lanškrouně zúčastní okresního kola soutěže.

Přidáno 7. 2. 2024, autor: Michal Oblouk