Vodácký výlet na řece Moravě jsme si užili!
V úterý 16.6.2026 se skupinka 10 žáků deváteho ročníku s pedagogickým doprovodem vydala vlakem z Tatenice směr Litovel na vodáckou expedici po řece Moravě. Základnu jsme měli v krásném kempu IN LIFE v Mohelnici. Zde jsme se ubytovali v pěkných chatkách. Počasí bylo krásné, bylo teplo a svítilo sluníčko. První den jsme si užívali v kempu, kde jsme trénovali vodáckou techniku na různých plavidlech. Nechyběla ani koupel. Kromě vodních sportů jsme si zahráli beachvolejbal, večer jsme si u ohně opekli klobásky, zahráli na kytaru a zazpívali písničky. Druhý a třetí den jsme již sjížděli na třech raftech řeku Moravu v úsecích Mohelnice - Litovel - Hynkov. Ve čtvrtek 18.6 v odpoledních hodinách jsme úspěšně dovršili plavbu a vrátili vodácké vybavení. Autobusem do Olomouce a dále vlakem jsme se vrátili do Tatenice. Moc jsme si to užili a spoustu věcí se naučili!
Více fotek naleznete ve Fotogalerii na Rajčeti
Přidáno 22. 6. 2026, autor: Martin Joza