Zájezd do ANGLIE - Brighton, Oxford, Londýn

Zájezd do Anglie - Brighton, Oxford, Londýn, 31.10.2022-4.11.2022
Zájezd do ANGLIE - Brighton, Oxford, Londýn

V termínu 31.10.2022 - 4.11.2022 se zájemci z řad našich žáků zúčastnili zájezdu do Anglie - Brighton, Oxford a Londýn. Navštívili a shlédli jsme v těchto městech zajímavá místa a památky. V Brightonu molo Palace Pier, Sea Life Centre. V Oxfordu Christ Church College. V Londýně jsme jeli lodí a viděli Greenwich Royal Observatory, Tower Bridge, Buckingham Palace, Piccadily Circus, Trafalgar Square, China Town, Downing Street, Houses of Parliament, The London Eye... a další zajímavá místa. Kromě toho byl i čas na nákupy. Ubytováni jsme byli v anglických rodinách v Londýně. Cestovali jsme autobusem. Cestu tam z Calais do Doveru jsme absolvovali podmořským tunelem, cestu zpět trajektem. 

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

 

Přidáno 7. 11. 2022, autor: Martin Joza